Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Расписание занятий

 

РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў на першае паўгоддзе

2021/2022 навучальнага года

 

Дзень тыдня

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Прадмет, назва факультатыва

Клас

Час правядзення заняткаў

Панядзелак

Красюк Мікалай Юльевіч

“Алімпійскі свет”

4

13.45 – 14.30

Юнкевіч Юлія Іванаўна

Нямецкая мова “Прак-тыкум па чытанні”

5

13.45 – 14.30

Аўторак

Шчарбовіч Ганна Пятроўна

“Матэматычная вясёл-ка”

1

12.50 – 13.25

Жаўрыд Раіса Мікалаеўна

“Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі”

4

13.45 – 14.30

Ефімчык Раіса Сцяпанаўна

Матэматыка “Пада-рожжа з матэматыкай”

6

13.45 – 14.30

Юнкевіч Юлія Іванаўна

Нямецкая мова “Лексі-ка-граматычны практы-кум”

10

14.40 – 15.25

Серада

Шчарбовіч Ганна Пятроўна

“Вытокі роднай мовы”

1

13.45 – 14.20

Чалей Ніна Сяргееўна

“Матэматычная вясёл-ка”

2

13.45 – 14.30

Ефімчык Раіса Сцяпанаўна

Матэматыка “Сцежкамі матэматыкі”

5

14.40 – 15.25

Ленская Ірына Аляксандраўна

Беларуская мова “Сакрэ-ты словазмянення, слова- і формаўтварэння ”

6

14.40 – 15.25

Юнкевіч Юлія Іванаўна

Нямецкая мова “Прак-тыкум па чытанні”

6

14.40 – 15.25

 

Голуб Ніна Аляксандраўна

“Прафесія маёй мары”

9

14.40 – 15.25

Чацвер

Чалей Ніна Сяргееўна

“Вытокі роднай мовы”

2

12.50 – 13.35

Жаўрыд Раіса Мікалаеўна

“Вытокі роднай мовы”

4

13.45 – 14.30

Ленская Ірына Аляксандраўна

Беларуская мова “Грані слова: ад гука да сказа

5

14.40 – 15.25

Пятніца

Красюк Мікалай Юльевіч

“Шахматы ў школе”

1

12.50 – 13.25

Ефімчык Раіса Сцяпанаўна

Матэматыка “Паўта-раем матэматыку”

11

14.40 – 15.25

Субота

Адзінец Галіна Аляксандраўна

Русский язык “Секреты синтаксиса и пунктуа-ции”

9

9.00 – 9.45

Адзінец Марыя Віктараўна

Матэматыка “Паўта-раем матэматыку”

9

9.55 – 10.40

Ефімчык Раіса Сцяпанаўна

Матэматыка “Вектары”

9

9.55 – 10.40

Ленская Ірына Аляксандраўна

Беларуская мова “Скла-даны сказ без скла-данасці”

9

10.50 – 11.35

Макарэвіч Наталля Уладзіміраўна

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

11

9.00 – 9.45

Макарэвіч Наталля Уладзіміраўна

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

11

9.55 – 10.40

 

 

 

 

 

ГРАФІК

правядзення грамадска карыснай працы на першае паўгоддзе

2021/2022 навучальнага года

 

Дзень тыдня

Час правядзення заняткаў

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

 

Аўторак

 

13.35 – 14.20

3

Трубчык В.А.

Серада

 

13.35 – 14.20

4

Жаўрыд Р.М.

Пятніца

 

13.35 – 14.20

5

Бежалева Г.Р.

Пятніца

 

14.30 – 15.15

6

Бежалева Г.Р.

Панядзелак

 

14.30 – 15.15

9

Бежалева Г.Р.

Субота

 

11.40 – 12.25

9

Бежалева Г.Р.

 

 

 

РАСКЛАД

вучэбных заняткаў для 3 класа першага адзялення дапаможнай школы для дзяцей з інтэлектуальнай недастатковасцю на першае паўгоддзе

2021/2022 навучальнага года

 

Дзень тыдня

№ урока

Назва вучэбнага прадмета

ПАНЯДЗЕЛАК

1

БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ)

2

БЕЛАРУСКАЯ МОВА

3

МАТЭМАТЫКА

4

МУЗЫКА

АЎТОРАК

1

ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА І ЗДАРОЎЕ

2

САЦЫЯЛЬНА БЫТАВАЯ АРЫЕНЦІРОЎКА

3

БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ)

4

МАТЭМАТЫКА

5

АСНОВЫ БЯСПЕКІ ЖЫЦЦЯДЗЕЙНАСЦІ

СЕРАДА

1

ПРАЦОЎНАЕ НАВУЧАННЕ

2

МАТЭМАТЫКА

3

ГАДЗІНА ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ

4

ЧАЛАВЕК І СВЕТ

5

САЦЫЯЛЬНА БЫТАВАЯ АРЫЕНЦІРОЎКА

ЧАЦВЕР

1

БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ)

2

БЕЛАРУСКАЯ МОВА

3

ЧАЛАВЕК І СВЕТ

4

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА

ПЯТНІЦА

1

МАТЭМАТЫКА

2

ПРАЦОЎНАЕ НАВУЧАННЕ

3

БЕЛАРУСКАЯ МОВА

4

ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА І ЗДАРОЎЕ

 

 

РАСКЛАД

вучэбных заняткаў для 2 класа спецыяльнай агульнаадукацыйнай школы для дзяцей з парушэннямі псіхічнага развіцця (цяжкасцямі ў навучанні) на першае паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

Дзень тыдня

№ урока

Назва вучэбнага прадмета

ПАНЯДЗЕЛАК

1

БЕЛАРУСКАЯ МОВА

2

БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ)

3

МАТЭМАТЫКА

4

ЧАЛАВЕК І СВЕТ

АЎТОРАК

1

БЕЛАРУСКАЯ МОВА

2

БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ)

3

ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА І ЗДАРОЎЕ

4

МАТЭМАТЫКА

СЕРАДА

1

ГАДЗІНА ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ

2

РУССКИЙ ЯЗЫК

3

МАТЭМАТЫКА

4

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА

ЧАЦВЕР

1

БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ)

2

БЕЛАРУСКАЯ МОВА

3

ПРАЦОЎНАЕ НАВУЧАННЕ

4

МУЗЫКА

ПЯТНІЦА

1

МАТЭМАТЫКА

2

БЕЛАРУСКАЯ МОВА

3

ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА І ЗДАРОЎЕ

4

ЧАЛАВЕК І СВЕТ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

РАСКЛАД факультатыўных заняткаў на першае паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года Дзень тыдня Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка Прадмет, назва факультатыва Клас Час правядзення заняткаў Панядзелак Красюк Мікалай Юльевіч “Алімпійскі свет” 4 13.45 – 14.30 Юнкевіч Юлія Іванаўна Нямецкая мова “Прак-тыкум па чытанні” 5 13.45 – 14.30 Аўторак Шчарбовіч Ганна Пятроўна “Матэматычная вясёл-ка” 1 12.50 – 13.25 Жаўрыд Раіса Мікалаеўна “Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі” 4 13.45 – 14.30 Ефімчык Раіса Сцяпанаўна Матэматыка “Пада-рожжа з матэматыкай” 6 13.45 – 14.30 Юнкевіч Юлія Іванаўна Нямецкая мова “Лексі-ка-граматычны практы-кум” 10 14.40 – 15.25 Серада Шчарбовіч Ганна Пятроўна “Вытокі роднай мовы” 1 13.45 – 14.20 Чалей Ніна Сяргееўна “Матэматычная вясёл-ка” 2 13.45 – 14.30 Ефімчык Раіса Сцяпанаўна Матэматыка “Сцежкамі матэматыкі” 5 14.40 – 15.25 Ленская Ірына Аляксандраўна Беларуская мова “Сакрэ-ты словазмянення, слова- і формаўтварэння ” 6 14.40 – 15.25 Юнкевіч Юлія Іванаўна Нямецкая мова “Прак-тыкум па чытанні” 6 14.40 – 15.25 Голуб Ніна Аляксандраўна “Прафесія маёй мары” 9 14.40 – 15.25 Чацвер Чалей Ніна Сяргееўна “Вытокі роднай мовы” 2 12.50 – 13.35 Жаўрыд Раіса Мікалаеўна “Вытокі роднай мовы” 4 13.45 – 14.30 Ленская Ірына Аляксандраўна Беларуская мова “Грані слова: ад гука да сказа 5 14.40 – 15.25 Пятніца Адзінец Марыя Віктараўна Матэматыка “Паўта-раем матэматыку” 10 8.00 – 8.45 Красюк Мікалай Юльевіч “Шахматы ў школе” 1 12.50 – 13.25 Ефімчык Раіса Сцяпанаўна Матэматыка “Паўта-раем матэматыку” 11 14.40 – 15.25 Субота Адзінец Галіна Аляксандраўна Русский язык “Секреты синтаксиса и пунктуа-ции” 9 9.00 – 9.45 Адзінец Марыя Віктараўна Матэматыка “Паўта-раем матэматыку” 9 9.55 – 10.40 Ефімчык Раіса Сцяпанаўна Матэматыка “Вектары” 9 9.55 – 10.40 Ленская Ірына Аляксандраўна Беларуская мова “Скла-даны сказ без скла-данасці” 9 10.50 – 11.35 Адзінец Марыя Віктараўна Матэматыка “Паўта-раем матэматыку” 10 10.50 – 11.35 Макарэвіч Наталля Уладзіміраўна “Уводзіны ў аграрныя прафесіі” 11 9.00 – 9.45 Макарэвіч Наталля Уладзіміраўна “Уводзіны ў аграрныя прафесіі” 11 9.55 – 10.40 РАСКЛАД міжшкольнага факультатыўнага занятку на першае паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года Назва Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка № кабінета Дзень тыдня Час правядзення заняткаў Рыхтуемся да алімпіяды: лінгвістычны конкурс Ленская Ірына Аляксандраўна 2.8 Субота 9.00 – 9.45 9.55 – 10.40 ГРАФІК правядзення грамадска карыснай працы на першае паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года Дзень тыдня Час правядзення заняткаў Клас Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка Аўторак 13.35 – 14.20 3 Трубчык В.А. Серада 13.35 – 14.20 4 Жаўрыд Р.М. Пятніца 13.35 – 14.20 5 Бежалева Г.Р. Пятніца 14.30 – 15.15 6 Бежалева Г.Р. Панядзелак 14.30 – 15.15 9 Бежалева Г.Р. Субота 11.40 – 12.25 9 Бежалева Г.Р. РАСКЛАД вучэбных заняткаў для 3 класа першага адзялення дапаможнай школы для дзяцей з інтэлектуальнай недастатковасцю на першае паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года Дзень тыдня № урока Назва вучэбнага прадмета ПАНЯДЗЕЛАК 1 БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ) 2 БЕЛАРУСКАЯ МОВА 3 МАТЭМАТЫКА 4 МУЗЫКА АЎТОРАК 1 ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА І ЗДАРОЎЕ 2 САЦЫЯЛЬНА БЫТАВАЯ АРЫЕНЦІРОЎКА 3 БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ) 4 МАТЭМАТЫКА 5 АСНОВЫ БЯСПЕКІ ЖЫЦЦЯДЗЕЙНАСЦІ СЕРАДА 1 ПРАЦОЎНАЕ НАВУЧАННЕ 2 МАТЭМАТЫКА 3 ГАДЗІНА ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ 4 ЧАЛАВЕК І СВЕТ 5 САЦЫЯЛЬНА БЫТАВАЯ АРЫЕНЦІРОЎКА ЧАЦВЕР 1 БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ) 2 БЕЛАРУСКАЯ МОВА 3 ЧАЛАВЕК І СВЕТ 4 ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА ПЯТНІЦА 1 МАТЭМАТЫКА 2 ПРАЦОЎНАЕ НАВУЧАННЕ 3 БЕЛАРУСКАЯ МОВА 4 ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА І ЗДАРОЎЕ РАСКЛАД вучэбных заняткаў для 2 класа спецыяльнай агульнаадукацыйнай школы для дзяцей з парушэннямі псіхічнага развіцця (цяжкасцямі ў навучанні) на першае паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года Дзень тыдня № урока Назва вучэбнага прадмета ПАНЯДЗЕЛАК 1 БЕЛАРУСКАЯ МОВА 2 БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ) 3 МАТЭМАТЫКА 4 ЧАЛАВЕК І СВЕТ АЎТОРАК 1 БЕЛАРУСКАЯ МОВА 2 БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ) 3 ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА І ЗДАРОЎЕ 4 МАТЭМАТЫКА СЕРАДА 1 ГАДЗІНА ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ 2 РУССКИЙ ЯЗЫК 3 МАТЭМАТЫКА 4 ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА ЧАЦВЕР 1 БЕЛАРУСКАЯ ЛІТАРАТУРА (ЛІТАРАТУРНАЕ ЧЫТАННЕ) 2 БЕЛАРУСКАЯ МОВА 3 ПРАЦОЎНАЕ НАВУЧАННЕ 4 МУЗЫКА ПЯТНІЦА 1 МАТЭМАТЫКА 2 БЕЛАРУСКАЯ МОВА 3 ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА І ЗДАРОЎЕ 4 ЧАЛАВЕК І СВЕТ

Расписание занятий

раскрыть » / « свернуть

Разделы сайта